Зв'язатися з нами:

+38 099 223 73 92

+38 044 490 38 55

office@bakhmachandpartners.com

Спростування недостовірних відомостей, опублікованих у ЗМІ

  Новини компанії

Досить часто трапляються ситуації, коли українські музиканти приймають участь у різноманітних благодійних та святкових концертах в різних містах України. При цьому, іноді такі концерти можуть використовуватись з метою політичної агітації з боку їх організаторів.

Нажаль, артисти не завжди до початку концерту знають про такі дії з боку організаторів погоджуючись на участь у подібних заходах. Разом з тим, звинувачення артистів, які прийняли участь у таких концертах, у політичній агітації з боку ЗМІ досить часто є необґрунтованими. Адже виступ артиста тільки тоді буде мати політичний підтекст, якщо сам артист агітує під час виступу за того чи іншого кандидата на виборах.

Підтвердженням цього є нещодавня справа, в якій Київський апеляційний суд дослухався до позиції Адвокатського об’єднання «Бахмач та партнери» та встановив, що по-перше, звинувачення артиста в політичній агітації не може вважатись особистою думкою чи оціночним судженням, за висловлювання яких ЗМІ не несуть відповідальність, а по – друге, неправдиве звинувачення відомого артиста в здійсненні ним політичної агітації безпосередньо впливає на його ділову репутацію та має негативний характер для такого Артиста і він має право на спростування такої інформації.

Також суд встановив, що навіть, якщо текст публікації, яка містила недостовірну інформацію було змінено ЗМІ після початку розгляду судового спору та недостовірну інформацію було знято з публікації, Артист все одно має прав на спростування інформації, яка певний час була у відкритому доступі для читачів.

Адвокатське об’єднання «Бахмач та партнери» захистило інтереси свого клієнта і справедливість у цьому питання буде поновлено.

З текстом постанови Київського апеляційного суду можна ознайомитись за посиланням reyestr.court.gov.ua/Review/92184039

+38 099 223 73 92

+38 044 490 38 55

office@bakhmachandpartners.com

© Бахмач та партнери, 2018