Зв'язатися з нами:

+38 099 223 73 92

+38 044 490 38 55

office@bakhmachandpartners.com

Адвокати «Бахмач та партнери» приймають участь в законотворчості

  Новини законодавства

За участю Адвокатського об’єднання «Бахмач та партнери» на майданчику Ради бізнес-омбудсмена розроблено законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення персональної відповідальності посадових осіб контролюючих органів».

В процесі плідної співпраці з Радою бізнес-омбудсмена, за активної участі заступника Бізнес-омбудсмена Тетяни Короткої, та разом з колегами – практиками, науковцями та представниками бізнес-асоціацій, яка тривала з квітня 2017 року були розроблені пропозиції та текст законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення персональної відповідальності посадових осіб контролюючих органів».

Від адвокатського об’єднання «Бахмач та партнери» активну участь у розробці приймав Керуючий партнер Об’єднання Андрій Бахмач.

Головна новація законопроекту – доповнення КУпАП статтею 16626  «Порушення податкового законодавства посадовими (службовими) особами контролюючих органів».

Головне завдання, яке має бути вирішене – запровадження персональної відповідальності податківців за шкоду, завдану платникам податків неправомірними діями та/або протиправними рішеннями.
Міністерство фінансів України підтримало ініціативу та, сподіваюсь, найближчим часом відповідний законопроект буде внесено на розгляд Верховної Ради України.

+38 099 223 73 92

+38 044 490 38 55

office@bakhmachandpartners.com

© Бахмач та партнери, 2018