«Бахмач та партнери» відмінило в суді податкові рішення на суму 8 мільйонів гривень

  Новини компанії

Команда «Бахмач та партнери» успішно захистила інтереси провідного українського рітейлера в судовому спорі із фіскальною службою.

У 2018 році, за результатами планової перевірки, податкова служба м. Києва прийняла податкове повідомлення - рішення, яким донарахувала підприємству податок на прибуток на суму близько 8 мільйонів гривень.

Претензії фіскальної служби стосувалися відображення в обліку клієнта витрат, понесених клієнтом на оплату послуг з використання торгових марок і оплати роялті.

29 липня 2019 року Окружний адміністративний суд м. Києва прийняв рішення, яким спір податкової з клієнтом вирішено на користь компанії. При цьому, всі нараховані податкові зобов'язання скасовані.

Коментуючи позитивний результат розгляду справи, партнер Максим Компанець сказав: «Нам приємно відзначити ефективність роботи нашої команди в складних податкових спорах. З огляду на обставини даного спору, нами був застосований широкий набір юридичних інструментів для захисту інтересів клієнта. Це стосується, в першу чергу, залучення судових експертів, аудиторів, експертів з питань права, які внесли ясність в предмет спору. Досягнутий результат підтвердив юридичну точність операцій клієнта».

Над проектом працювали партнер Максим Компанець та юрист Юлія Семененко.

Адвокатське об'єднання «Бахмач та партнери» надає професійні правові послуги в податковій та інших практиках.

© Бахмач та партнери, 2018