Очікувана перемога АО «Бахмач та партнери» у спорі з Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку

  Новини компанії

Команда «Бахмач та партнери» успішно захистила інтереси ТОВ «Джерело» ЛТД, ведучого торгівця цінними паперами, в спорі із Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку.

10 липня 2019 року Окружний адміністративний суд м. Києва виніс рішення, яким повністю задовольнив пред’явлений позов, визнав протиправним та скасував рішення від 17.01.2019 Національної комісії щодо зупинення дії ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку ТОВ «Джерело» ЛТД. При цьому, суд визнав факт дотримання торгівцем ліцензійних умов провадженні професійної діяльності, та підтвердив високі стандарти забезпечення інтересів клієнтів при веденні операцій із цінними паперами.

Коментуючи рішення суду, керуючий партнер Андрій Бахмач зазначив:

«Передумовою успіху у цій справі стала ґрунтовна підготовка доказової бази та глибоке опрацювання правової позиції. Наші спеціалісти звернули увагу суду на істотні процедурні недоліки, допущені органом державної влади при ухваленні оскарженого рішення, та довели відсутність підстав для його ухвалення. Досягнутий результат свідчить про професіоналізм та злагоджену роботу нашої команди».

Над проектом працювали юрист Юлія Семененко, партнер Максим Компанець, керуючий партнер Андрій Бахмач.

© Бахмач та партнери, 2018